Best Video: Minecraft xbox Maps!MY SITEMAP

Stop - Kamera e “Stop”: 500 mijë lekë, bëhesh pronar me letra i tokës tënde! (09 janar 2018)

Stop - Kamera e fshehtë, 100 mijë lekë për rezonancë, në të kundërt muaj pritje! (27 shkurt 2018)

Stop - Kamera e fshehtë, shkarkohet e procedohet punonjësi i hipotekës Vlorë! (10 janar 2018)

Stop - Kamera e fshehtë: Hoxha mashtrues, që ngacmon seksualisht gratë! (27 mars 2018)

Stop - Kamera e fshehtë: hoxha mashtrues, që ngacmon seksualisht gratë. 27 mars 2018

Stop - Kamera Fshehtë raporti mjekoligjor Krujë . 10 prill 2018

Stop - Kaos me librat shkollore; Veliaj, parashikues moti! (06 shtator 2016)

Stop - Kashar, familja Tola me shtepi te re e energji pas tre vjetesh! (25 maj 2018)

Stop - Kavajë, i pari i klasës në kushte ekstreme, historia e rrallë e Amrit. (04 maj 2018)

Stop - Kavaje, ndihma e humanizem për 12 vjecarin Amri Popoi! (18 maj 2018)

Stop - Kempi i mbijetesës, që kushton plot 1 milionë lekë! (10 tetor 2017)

Stop - Kontrata skandaloze koncensionare, që penalizon Portin e Durrësit! (22 mars 2018)

Stop - Kopshti privat ne Sauk, ku dhunohet femija 3-vjecar! (20 qershor 2016)

Stop - Korcë, Qendra Komunitare me financim ndërkombëtar, 2 vjet e kycur! (02 qershor 2017)

Stop - Kredi ne NOA dhe kalvari i Halim Gjates! (27 shtator 2016)

Stop - Ksamili nen uje-plehrat ne siperfaqje! (19 shtator 2016)

Stop - Kucovë, qytetari me plagë denoncon dhunën, autorët enden të lirë! (18 prill 2018)

Stop - Kungimi i pikës së basteve; bisedimet e “pakunguara” Bushati-Kozias! (30 janar 2018)

Stop - Kur të ngec dërgesa në postë, edhe pse rezulton e ardhur! (06 korrik 2017)

Stop - Le qeline, por nuk merr dot sendet e veta! (04 korrik 2016)

Stop - Letra prekese e Danieles 11 vjecare ne “Stop”! (05 tetor 2016)

Stop - Lezhë, fabrika jashtë funksionit nga lidhja monofazë, Stop zgjidh problemin! (16 mars 2018)

Stop - Lezhe, te bashkejetosh me nje gurore...?! (13 dhjetor 2016)

Stop - Libri “seksual” në shkollën e Yzberishtit, fajtor shpallet roja i shkollës! (27 shtator 2017)

Stop - Ligji dhe dy standardet e ZA Devoll me mësuesit kujdestarë! (19 prill 2017)

Stop - Llogaridhenia, sipas qytetareve e ne versionin “Ferma e kafsheve”! (18 maj 2018)

Stop - Look-u i shtrenjtë i deputetëve dhe urimi i Ramës: suksese në jetë! (14 nentor 2017)

Stop - Lushnje, saga e minorenes qe shfrytezohet per prostitucion! (19 prill 2016)

Stop - Lushnje, shuhet foshnja për mjekim të pakujdeshëm, mjeku kundër ekspertizës! (12 tetor 2017)

Stop - Malësi e Madhe, spitali katandiset në urgjencë, mungojnë mjekët! (20 prill 2018)

Stop - Malësi e Madhe, spitali katandiset në urgjencë, mungojnë mjekët. 20 prill 2018

Stop - Martuar 24 vjet më parë, duhet të hapin gjyq për aktin e martesës! (02 shkurt 2018)

Stop - Masat ndaj biznesit të skrapit si seri telenovele turke! (09 nentor 2017)

Stop - Mashtrues rruge, që mbledhin para në emër të njerëzve në nevojë! (25 prill 2017)

Stop - Masteri i falsifikuar ne Bullgari, qe te ben dekan! (05 tetor 2016)

Stop - Mësuesja “heroina jonë” praktikon në klasë "Kala dibrance"! (12 shtator 2017)

Stop - Mbështetje dhe solidaritet për të pamundurit në “Stop”! (27 tetor 2017)

Stop - Me cifteli në autobuz, por lali Eri ka pasion 2-rrotakun...?! (24 janar 2018)

Stop - Me dhe pa shtepi ne Shqiperi...! (29 shtator 2016)

Stop - Medikamenti i rrezikshëm, vetëm për përdorim spitali, shitet nën dorë! (3 prill 2018)

Stop - Menyrat “origjinale” te transportit shqiptar...?! (14 nentor 2016)

Stop - Mes plehrave nga Shqiperia ne France...?! (22 dhjetor 2016)

Stop - Mesim apo teater neper shkollat tona?!... (05 janar 2017)

Stop - Mesimdhenie ne versionin sexy dhe endacake ne Tirane! (26 shkurt 2016)

Stop - Mesuesja e Divajkes pas moshes se pensionit “me zor” ne pune! (20 janar 2016)

Stop - Momente “pikante” ne “Stop”nga realiteti shqiptar! (13 janar 2017)

Stop - Mosbindje opozitare në rrugë dhe tërheqje kryeministrore në parlament! (5 prill 2018)

Stop - Natë e bardhë në Tiranë! (30 nentor 2017)

Stop - Në darkë merr pjesë në aktivitet partie, të nesërmen hiqet nga puna! (31 janar 2018)

Stop - Në institucione me diploma false, ose të pushuar e rritur në detyrë...?! (20 mars 2018)

Stop - Në Kavajë, hiqet mësuesi në prag pensioni: të hyjë në portal! (17 nentor 2017)

Stop - Në kërkim në Turqi, aktivitet pa licensë, me klinikë dentare në Vlorë! (08 janar 2018)

Stop - Nënkryetar bashkie dhe avokat, si e shkel ligjin zyrtari lokal i Kavajës! (13 mars 2018)

Stop - Ndalohet mesuesja qe dhunonte nxenesit, te tjera video dhune ne “Stop”! (18 janar 2017)

Stop - Ndotja ne Ksamil dhe Fushe-Kruje! (04 tetor 2016)

Stop - Ne Golem, kosovarit i vjedhin makinën nën hundën e policisë! (30 janar 2018)

Stop - Ne parlamentin e “pulave dhe gomereve”! (15 dhjetor 2016)

Stop - Ne pranga efektivet e korrupsionit! (22 shkurt 2017)

Stop - Ne pranga mesuesja “Pro ISIS” e medresese se Shkodres! (19 janar 2017)

Stop - Nga 21 janari ne 21 janar...! (23 janar 2017)

Stop - Nga ambulanca e Kavajes, tek “krekosja” e Alban Fetollit! (23 dhjetor 2016)

Stop - Nga burgu i Fierit ne shkollen e Prrenjasit! (02 nentor 2016)

Stop - Nga Shengjini ne Kalimash, hitparade i absurdit tone...! (17 tetor 2016)

Stop - Nga shtepia e Fishtes ne Kalane e Beratit, perdhosja e simbolit kombetar! (07 nentor 2016)

Stop - Nina Balili, gjinekologia, që “bën edhe priftin me barrë”...?! (26 shtator 2017)

Stop - Nipi me probleme mendore, qendrat rezidenciale nuk e marrin përsipër! (05 maj 2017)

Stop - Nis aksioni për pastrimin e Erzenit nga ilacet e skaduara! (26 tetor 2017)

Stop - Një video humoristike dhe hallet e gjyqësorit...?! (21 mars 2018)

Stop - Nostalgjikët e Festës së Pezës dhe “fshesa” në rradhët e administratës! (19 shtator 2017)

Stop - Noterja shet 2 herë apartamentin, Aluizni legalizon shtëpinë në gjyq! (25 janar 2018)

Stop - Orientimi politik “me LSI”, shkarkon mësuesen e Kamzës?! (11 tetor 2017)

Stop - OSHEE Ballsh, denoncoi vjedhjen nga drejtori, por u hodh në rrugë! (01 shkurt 2018)

Stop - OSHEE, aty ku parate te shnderrojne nga debitor ne invalid! (20 shtator 2016)

Stop - Pamjet makabre: A nuk i vrasin dhe qentë kështu?!... (24 prill 2018)

Stop - Para ne kufirin drejt Kosoves, ne te kundert polici te nxin jeten! (20 dhjetor 2016)

Stop - Parlamenti i ri dhe e munguara e madhe...Joleza Koka! (12 shtator 2017)

Stop - Pas 22 vjetesh pa kemp - Dhuna ndaj 80 vjecares! (25 maj 2016)

Stop - Pasojat e dhunes tek femija 3-vjecar, flet psikologia Denada Toce! (21 qershor 2016)

Stop - Përleshje dhe gjak në gjykatë/ historia e trishtë e babait me HIV! (14 nentor 2017)

Stop - Përmbaruesi i sekuestron arbitrarisht apartamentin, Stop i jep celësat! (11 prill 2018)

Stop - Përmbytjet, sipas qytetarëve dhe gazetarëve! (01 dhjetor 2017)

Stop - Pedonalja e Kamzës hyn në shtëpi e dyqaneve, Stop zgjidh problemin! (16 shkurt 2018)

Stop - Pezullohet polici, që dhunoi “Stop”, reagim në bllok nga shoqatat e mediave! (26 maj 2017)

Stop - Pijet “vrastare” të “Briland Shkodër”, ku prodhohen dhe falsifikohen?! (19 shtator 2017)

Stop - Pirueta e Monika Kryemadhit dhe zgjidhja e problemit të të moshuarës! (23 janar 2018)

Stop - Plazhe nudo në Shqipëri?! (30 qershor 2017)

Stop - Porodinë, zinxhiri i shkeljeve e falsifikimeve për grabitjen e pronës! (19 dhjetor 2017)

Stop - Postribë, humb ndihmën ekonomike, djali i papunë rezulton doganier?! (26 shkurt 2018)

Stop - Pranga per pedagogun Uke Bucpapaj, Voltana Ademi prish lulishten! (27 tetor 2016)

Stop - Presidenti Meta i bie ciftelisë! (28 nentor 2017)

Stop - Prilli, protesta e taksa për qytetarët shqiptarë! (3 prill 2018)

Stop - Prinder me dhe pa femije deoncojne ne “Stop”! (15 shkurt 2017)

Stop - Privatizimi i “erret” i kompanise Armo! (08 shtator 2016)

Stop - Procedim penal për “hoxhën” Fatmir Lloci, distancohet KMSH! (28 mars 2018)

Stop - Procedim penal për “hoxhën” Fatmir Lloci, distancohet KMSH. 28 mars 2018

Stop - Prokurorja mban 7 vjet peng dosjen e vdekjes per mjekim te gabuar! (01 shkurt 2017)

Stop - Prona në Porodinë dhe ping-pongu i gjyqtarit me ekspertin! (19 dhjetor 2017)

Stop - Proteste per shkolle, por mund te regjistrohesh me para! (07 shtator 2016)

Stop - Qendrat e qyteteve nga Tirana ne Shkoder! (26 shtator 2016)

Stop - Qesarakë, ngatërresa me hipotekën nxjerr një familje në qiell të hapur! (09 qershor 2017)

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039