Best Video: Minecraft xbox Maps!MY SITEMAP

Stop - Pranga per pedagogun Uke Bucpapaj, Voltana Ademi prish lulishten! (27 tetor 2016)

Stop - Presidenti Meta i bie ciftelisë! (28 nentor 2017)

Stop - Prilli, protesta e taksa për qytetarët shqiptarë! (3 prill 2018)

Stop - Prinder me dhe pa femije deoncojne ne “Stop”! (15 shkurt 2017)

Stop - Privatizimi i “erret” i kompanise Armo! (08 shtator 2016)

Stop - Procedim penal për “hoxhën” Fatmir Lloci, distancohet KMSH! (28 mars 2018)

Stop - Procedim penal për “hoxhën” Fatmir Lloci, distancohet KMSH. 28 mars 2018

Stop - Prokurorja mban 7 vjet peng dosjen e vdekjes per mjekim te gabuar! (01 shkurt 2017)

Stop - Prona në Porodinë dhe ping-pongu i gjyqtarit me ekspertin! (19 dhjetor 2017)

Stop - Proteste per shkolle, por mund te regjistrohesh me para! (07 shtator 2016)

Stop - Qendrat e qyteteve nga Tirana ne Shkoder! (26 shtator 2016)

Stop - Qesarakë, ngatërresa me hipotekën nxjerr një familje në qiell të hapur! (09 qershor 2017)

Stop - Qeveria “feste” ne Kolonje, pezullohet pedagogia e Vlores! (23 nentor 2016)

Stop - Qeveria me-det dhe parashikimi për korrupsionin! (06 shtator 2017)

Stop - Qytetarët dhe parlamenti i “gladiatorëve”! (18 prill 2018)

Stop - Qytetarët shqiptarë dhe bijtë e k..rvës...?! (25 prill 2018)

Stop - Rama ne Berat: Pastruam skemën e ndihmës ekonomike! (26 shkurt 2018)

Stop - Rama nuk di te numeroje deri ne 10 ne anglisht! (19 prill 2016)

Stop - Rama polic trafiku, Meta u bie daulleve...?! (06 qershor 2017)

Stop - Rama si lejlek, jep shpirt transparenca qeveritare! (20 dhjetor 2016)

Stop - Raportet e vështira të Ramës me Trump e 21 janarin (22 janar 2018)

Stop - Raporti i arsimtares në Elbasan, drejtoresha nuk njeh dokumentin e QSUT-së! (29 shtator 2017)

Stop - Raporti për mësuesen e “Ptoleme Xhuvani” me firmë të falsifikuar! (08 nentor 2017)

Stop - Rasti i pazakonte ne Rrile, gruaja braktis burrin dhe 3 femije! (14 qershor 2016)

Stop - Rasti i te semurit, qe kerkon kemp dhe absurdi i nje ligji! (14 tetor 2016)

Stop - Reagimi i fortë i ambasadës holandeze për padrejtësitë ndaj B52! (26 prill 2018)

Stop - Realitete absurde ne “Stop”! (13 shkurt 2017)

Stop - Rebelimi i pazakonte i nje infermieri urgjence! (08 shkurt 2017)

Stop - Rilindja e shendetesise nga Tirana ne Shkoder! (20 shtator 2016)

Stop - Roskovec, shkolla 9-vjecare 3 muaj pa tekste, italishtja me shënime (08 dhjetor 2017)

Stop - Rrahje barbare e te miturit ne shtepine e femijes ne Durres! (31 mars 2016)

Stop - Rrëshen, le fëmijët për punë në Kosovë! (2 mars 2018)

Stop - Rrofshin festat, por mbi të gjitha....politikanët...!!! (28 dhjetor 2017)

Stop - Rruga e “ferrit” drejt plazhit të Durrësit; menaxhimi i hapësirave publike! (07 korrik 2017)

Stop - Sa kushton diploma e anglishtes per master apo doktorature! (10 maj 2016)

Stop - Sa kushton një provim në Universitetin e Shkodrës? (05 shtator 2016)

Stop - Sa na kushton çdo ditë shëndetësia falas ose jofunksionale?! (10 prill 2018)

Stop - Saga e kioskes prane cirkut! (30 shtator 2016)

Stop - Saga për dekretin e nënshtetësisë shqiptare! (30 mars 2017)

Stop - Sarandë, juriste e portit dhe avokate, si e shkel ligjin funksionarja! (20 mars 2018)

Stop - Sarandë, leja abuzive e ndërtimit dhe shkejet e bashkisë! (09 maj 2017)

Stop - Seanca e “droges” dhe problemet e shkollave! (15 shtator 2016)

Stop - Shën Valentini në Tiranë, dhurata dhe puthje në kodrat e liqenit! (14 shkurt 2018)

Stop - Shefi i policisë Ballsh dhunon e bën për spital qytetarin e pafajshëm! (24 maj 2017)

Stop - Shen Valentin ne Tirane, por miting dhe incidente ne Kavaje! (14 shkurt 2017)

Stop - Sherri parlamentar Brace-Shehaj! (23 nentor 2017)

Stop - Shkoder: noter, avokat apo dy ne nje?! (22 shkurt 2016)

Stop - Shkolla e Sukthit, sanitarja ne te zeze prej 10 vjetesh! (03 janar 2017)

Stop - Shmanget rreziku i pishave ne rrugen Elbasan-Tirane! (25 tetor 2016)

Stop - Shpikja e rralle ne Cerrik; Zgjidhet ceshtja e ballkonit te “Myslym Shyri”! (24 janar 2017)

Stop - Shqetësime dhe zgjidhje në “Stop”! (13 shtator 2017)

Stop - Shqiperia rikthen “Rruge te bardha”...! (16 janar 2017)

Stop - Shtepia e foshnjes Vlore, femijet nën dhunë verbale e fizike! (1 maj 2018)

Stop - Si tregtohet hashashi dhe drogat e tjera ne lokalet e Tiranes! (11 tetor 2016)

Stop - Situata absurde kembekryq ne realitetin shqiptar! (19 dhjetor 2016)

Stop - Situata absurde ne realitetin tone! (26 dhjetor 2016)

Stop - Situata tragji-komike ne “Stop”! (10 tetor 2016)

Stop - Skandal në fshatin SOS, e mitura 9 vjec ngacmohet seksualisht! (07 mars 2017)

Stop - Skandal në fshatin SOS, e mitura 9 vjec ngacmohet seksualisht! (07 mars 2017)

Stop - Skandal, i riu me skizofreni 5 muaj në paraburgim pa raport mjekësor! (22 janar 2018)

Stop - Skandali i “Kurum”, shpall falimentin, por nuk ndërpret punën asnjë ditë! (14 qershor 2017)

Stop - Skandali i BKT-së, i jep kredi qytetarit, kur ishte në Kinë...! (11 maj 2017)

Stop - Skandali i kopshtit “Diren”, rrefimi i eduakatores! (24 qershor 2016)

Stop - Skandali i mbetjeve spitalore, gjobitet Euroteam dhe pezullohet aktiviteti! (11 korrik 2017)

Stop - Skandali i ndihmës ekonomike Kamëz, pezullohet e kallzohet punonjësja! (15 mars 2018)

Stop - Skandali i noteres se Rreshenit, i falsifikon firmen klientit ne kontrate! (02 shkurt 2017)

Stop - Skandali i plagjiatures, sa blihet nje punim diplome ne Shqiperi! (11 janar 2017)

Stop - Skandali i prokurorit Ndini Tavani, dhe ndihma për familjet në nevojë! (22 qershor 2017)

Stop - Skandali i tenderit të lavanterisë dhe kërcënimi ndaj gazetarit! (02 nentor 2017)

Stop - Skandali i tenderit të lavanterisë në Spitalin e Durrësit dhe shkeljet! (20 shtator 2017)

Stop - Skandali i videos 18 mije euro, flet biznesmeni: me kerkuan perqindje! (30 shtator 2016)

Stop - Skandali korruptiv ne OSHEE, arrestime dhe pezullime! (21 shtator 2016)

Stop - Skandali ne Permet, mjekut me diplome false i vdes pacienti ne dore! (26 tetor 2016)

Stop - Skandali seksual i gjyqtarit Boci dhe drejtësia skandaloze (14 shtator 2017)

Stop - Skandali seksual i Guximtar Bocit, KLD e shkarkon dhe pezullon si gjyqtar! (28 tetor 2016)

Stop - Skandali, 150 mije leke per nje provim ne Universitetin e Vlores! (22 nentor 2016)

Stop - Skandali, dhunë në takimin e Mirela Kumbaros e Bledi Cucit në Athinë?! (22 qershor 2017)

Stop - Skandali, Euroteam hedh mbetjet e rrezikshme në brigjet e Erzenit! (10 korrik 2017)

Stop - Skandali, goma e frigoriferë të përdorur shiten në treg kundër ligjit! (20 prill 2017)

Stop - Skandali, i bllokojne pronen, per shkak te kredise se nje tjetri! (12 janar 2017)

Stop - Skandali, kavanozët nga kazanët e plehrave në fabrikat e salcave e markete! (6 mars 2018)

Stop - Skandali, kikiriket nga Kina dhe ushqimet e tjera, qe po na vrasin! (13 dhjetor 2016)

Stop - Skandali, kur kursimet zhduken nga llogaria bankare?! (23 janar 2017)

Stop - Skandali, kur mësuesja e tërbuar terrorizon nxënësit! (17 janar 2017)

Stop - Skandali, medikamente të ndaluara shiten lirisht në farmacitë bujqësore! (18 maj 2017)

Stop - Skandali, ndërtuesja Hoxholli kërkon nga banorët para shtesë për hipotekën! (06 prill 2017)

Stop - Skandali, nxënësit një javë në shtëpi: konviktet lirohen për panair! (27 prill 2017)

Stop - Skandali, sa paguhen prokuroret kur qytetari “ka hall”! (28 shtator 2016)

Stop - Skandali, si u tjetersuan pasuritë, megjithese ishin nen sekuestro! (25 prill 2018)

Stop - Solidarit për të pamundurit në “Stop”! (11 tetor 2017)

Stop - Solidaritet per familjet ne nevoje ne “Stop”! (21 shkurt 2017)

Stop - Spitali Elbasan, kirurgët e dytë në gjumë, por paguhen si në punë! (27 dhjetor 2017)

Stop - Starti i “Stop” me vajza të reja, por politikë të vjetër...! (04 shtator 2017)

Stop - Stina “e mbarë” e hashashit në Shqipëri! (05 shtator 2016)

Stop - Stop, Fundjava e Samir Mane surprizojne familjen Sorra! (11 maj 2018)

Stop - Studentja e regjistruar mashkull, endet zyrave, për të ndryshuar gjininë! (16 qershor 2017)

Stop - Surpriza e hidhur: Tahiri i dhuroi motorrin e shërbimit, i kërkohet ta kthejë! (30 mars 2018)

Stop - Tahiri si Rama: nuk bir nëne e k...rve?!... (19 prill 2018)

Stop - Talentet e fshehur te freshisteve, Rama mes fshatareve te Shishtavecit! (25 tetor 2016)

Stop - Te blesh (pa)drejtesine me euro...?! (31 janar 2017)

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034