Best Video: Minecraft xbox Maps!MY SITEMAP

Stop - Lushnje, shuhet foshnja për mjekim të pakujdeshëm, mjeku kundër ekspertizës! (12 tetor 2017)

Stop - Mashtrues rruge, që mbledhin para në emër të njerëzve në nevojë! (25 prill 2017)

Stop - Masteri i falsifikuar ne Bullgari, qe te ben dekan! (05 tetor 2016)

Stop - Mësuesja “heroina jonë” praktikon në klasë "Kala dibrance"! (12 shtator 2017)

Stop - Me dhe pa shtepi ne Shqiperi...! (29 shtator 2016)

Stop - Menyrat “origjinale” te transportit shqiptar...?! (14 nentor 2016)

Stop - Mes plehrave nga Shqiperia ne France...?! (22 dhjetor 2016)

Stop - Mesim apo teater neper shkollat tona?!... (05 janar 2017)

Stop - Mesimdhenie ne versionin sexy dhe endacake ne Tirane! (26 shkurt 2016)

Stop - Mesuesja e Divajkes pas moshes se pensionit “me zor” ne pune! (20 janar 2016)

Stop - Momente “pikante” ne “Stop”nga realiteti shqiptar! (13 janar 2017)

Stop - Natë e bardhë në Tiranë! (30 nentor 2017)

Stop - Në Kavajë, hiqet mësuesi në prag pensioni: të hyjë në portal! (17 nentor 2017)

Stop - Ndalohet mesuesja qe dhunonte nxenesit, te tjera video dhune ne “Stop”! (18 janar 2017)

Stop - Ndotja ne Ksamil dhe Fushe-Kruje! (04 tetor 2016)

Stop - Ne parlamentin e “pulave dhe gomereve”! (15 dhjetor 2016)

Stop - Ne pranga efektivet e korrupsionit! (22 shkurt 2017)

Stop - Ne pranga mesuesja “Pro ISIS” e medresese se Shkodres! (19 janar 2017)

Stop - Nga 21 janari ne 21 janar...! (23 janar 2017)

Stop - Nga ambulanca e Kavajes, tek “krekosja” e Alban Fetollit! (23 dhjetor 2016)

Stop - Nga burgu i Fierit ne shkollen e Prrenjasit! (02 nentor 2016)

Stop - Nga Shengjini ne Kalimash, hitparade i absurdit tone...! (17 tetor 2016)

Stop - Nga shtepia e Fishtes ne Kalane e Beratit, perdhosja e simbolit kombetar! (07 nentor 2016)

Stop - Nina Balili, gjinekologia, që “bën edhe priftin me barrë”...?! (26 shtator 2017)

Stop - Nostalgjikët e Festës së Pezës dhe “fshesa” në rradhët e administratës! (19 shtator 2017)

Stop - OSHEE, aty ku parate te shnderrojne nga debitor ne invalid! (20 shtator 2016)

Stop - Para ne kufirin drejt Kosoves, ne te kundert polici te nxin jeten! (20 dhjetor 2016)

Stop - Parlamenti i ri dhe e munguara e madhe...Joleza Koka! (12 shtator 2017)

Stop - Pasojat e dhunes tek femija 3-vjecar, flet psikologia Denada Toce! (21 qershor 2016)

Stop - Përleshje dhe gjak në gjykatë/ historia e trishtë e babait me HIV! (14 nentor 2017)

Stop - Pezullohet polici, që dhunoi “Stop”, reagim në bllok nga shoqatat e mediave! (26 maj 2017)

Stop - Pijet “vrastare” të “Briland Shkodër”, ku prodhohen dhe falsifikohen?! (19 shtator 2017)

Stop - Plazhe nudo në Shqipëri?! (30 qershor 2017)

Stop - Pranga per pedagogun Uke Bucpapaj, Voltana Ademi prish lulishten! (27 tetor 2016)

Stop - Presidenti Meta i bie ciftelisë! (28 nentor 2017)

Stop - Prinder me dhe pa femije deoncojne ne “Stop”! (15 shkurt 2017)

Stop - Privatizimi i “erret” i kompanise Armo! (08 shtator 2016)

Stop - Prokurorja mban 7 vjet peng dosjen e vdekjes per mjekim te gabuar! (01 shkurt 2017)

Stop - Proteste per shkolle, por mund te regjistrohesh me para! (07 shtator 2016)

Stop - Qendrat e qyteteve nga Tirana ne Shkoder! (26 shtator 2016)

Stop - Qesarakë, ngatërresa me hipotekën nxjerr një familje në qiell të hapur! (09 qershor 2017)

Stop - Qeveria “feste” ne Kolonje, pezullohet pedagogia e Vlores! (23 nentor 2016)

Stop - Qeveria me-det dhe parashikimi për korrupsionin! (06 shtator 2017)

Stop - Rama nuk di te numeroje deri ne 10 ne anglisht! (19 prill 2016)

Stop - Rama polic trafiku, Meta u bie daulleve...?! (06 qershor 2017)

Stop - Rama si lejlek, jep shpirt transparenca qeveritare! (20 dhjetor 2016)

Stop - Raporti i arsimtares në Elbasan, drejtoresha nuk njeh dokumentin e QSUT-së! (29 shtator 2017)

Stop - Rasti i pazakonte ne Rrile, gruaja braktis burrin dhe 3 femije! (14 qershor 2016)

Stop - Rasti i te semurit, qe kerkon kemp dhe absurdi i nje ligji! (14 tetor 2016)

Stop - Realitete absurde ne “Stop”! (13 shkurt 2017)

Stop - Rebelimi i pazakonte i nje infermieri urgjence! (08 shkurt 2017)

Stop - Rilindja e shendetesise nga Tirana ne Shkoder! (20 shtator 2016)

Stop - Rrahje barbare e te miturit ne shtepine e femijes ne Durres! (31 mars 2016)

Stop - Sa kushton diploma e anglishtes per master apo doktorature! (10 maj 2016)

Stop - Sa kushton një provim në Universitetin e Shkodrës? (05 shtator 2016)

Stop - Saga e kioskes prane cirkut! (30 shtator 2016)

Stop - Saga për dekretin e nënshtetësisë shqiptare! (30 mars 2017)

Stop - Sarandë, leja abuzive e ndërtimit dhe shkejet e bashkisë! (09 maj 2017)

Stop - Seanca e “droges” dhe problemet e shkollave! (15 shtator 2016)

Stop - Shefi i policisë Ballsh dhunon e bën për spital qytetarin e pafajshëm! (24 maj 2017)

Stop - Shen Valentin ne Tirane, por miting dhe incidente ne Kavaje! (14 shkurt 2017)

Stop - Sherri parlamentar Brace-Shehaj! (23 nentor 2017)

Stop - Shkoder: noter, avokat apo dy ne nje?! (22 shkurt 2016)

Stop - Shkolla e Sukthit, sanitarja ne te zeze prej 10 vjetesh! (03 janar 2017)

Stop - Shmanget rreziku i pishave ne rrugen Elbasan-Tirane! (25 tetor 2016)

Stop - Shpikja e rralle ne Cerrik; Zgjidhet ceshtja e ballkonit te “Myslym Shyri”! (24 janar 2017)

Stop - Shqetësime dhe zgjidhje në “Stop”! (13 shtator 2017)

Stop - Shqiperia rikthen “Rruge te bardha”...! (16 janar 2017)

Stop - Si tregtohet hashashi dhe drogat e tjera ne lokalet e Tiranes! (11 tetor 2016)

Stop - Situata absurde kembekryq ne realitetin shqiptar! (19 dhjetor 2016)

Stop - Situata absurde ne realitetin tone! (26 dhjetor 2016)

Stop - Situata tragji-komike ne “Stop”! (10 tetor 2016)

Stop - Skandal në fshatin SOS, e mitura 9 vjec ngacmohet seksualisht! (07 mars 2017)

Stop - Skandal në fshatin SOS, e mitura 9 vjec ngacmohet seksualisht! (07 mars 2017)

Stop - Skandali i “Kurum”, shpall falimentin, por nuk ndërpret punën asnjë ditë! (14 qershor 2017)

Stop - Skandali i BKT-së, i jep kredi qytetarit, kur ishte në Kinë...! (11 maj 2017)

Stop - Skandali i kopshtit “Diren”, rrefimi i eduakatores! (24 qershor 2016)

Stop - Skandali i mbetjeve spitalore, gjobitet Euroteam dhe pezullohet aktiviteti! (11 korrik 2017)

Stop - Skandali i noteres se Rreshenit, i falsifikon firmen klientit ne kontrate! (02 shkurt 2017)

Stop - Skandali i plagjiatures, sa blihet nje punim diplome ne Shqiperi! (11 janar 2017)

Stop - Skandali i prokurorit Ndini Tavani, dhe ndihma për familjet në nevojë! (22 qershor 2017)

Stop - Skandali i tenderit të lavanterisë në Spitalin e Durrësit dhe shkeljet! (20 shtator 2017)

Stop - Skandali i videos 18 mije euro, flet biznesmeni: me kerkuan perqindje! (30 shtator 2016)

Stop - Skandali korruptiv ne OSHEE, arrestime dhe pezullime! (21 shtator 2016)

Stop - Skandali ne Permet, mjekut me diplome false i vdes pacienti ne dore! (26 tetor 2016)

Stop - Skandali seksual i gjyqtarit Boci dhe drejtësia skandaloze (14 shtator 2017)

Stop - Skandali seksual i Guximtar Bocit, KLD e shkarkon dhe pezullon si gjyqtar! (28 tetor 2016)

Stop - Skandali, 150 mije leke per nje provim ne Universitetin e Vlores! (22 nentor 2016)

Stop - Skandali, dhunë në takimin e Mirela Kumbaros e Bledi Cucit në Athinë?! (22 qershor 2017)

Stop - Skandali, Euroteam hedh mbetjet e rrezikshme në brigjet e Erzenit! (10 korrik 2017)

Stop - Skandali, goma e frigoriferë të përdorur shiten në treg kundër ligjit! (20 prill 2017)

Stop - Skandali, i bllokojne pronen, per shkak te kredise se nje tjetri! (12 janar 2017)

Stop - Skandali, kikiriket nga Kina dhe ushqimet e tjera, qe po na vrasin! (13 dhjetor 2016)

Stop - Skandali, kur kursimet zhduken nga llogaria bankare?! (23 janar 2017)

Stop - Skandali, kur mësuesja e tërbuar terrorizon nxënësit! (17 janar 2017)

Stop - Skandali, medikamente të ndaluara shiten lirisht në farmacitë bujqësore! (18 maj 2017)

Stop - Skandali, ndërtuesja Hoxholli kërkon nga banorët para shtesë për hipotekën! (06 prill 2017)

Stop - Skandali, nxënësit një javë në shtëpi: konviktet lirohen për panair! (27 prill 2017)

Stop - Skandali, sa paguhen prokuroret kur qytetari “ka hall”! (28 shtator 2016)

Stop - Solidaritet per familjet ne nevoje ne “Stop”! (21 shkurt 2017)

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595