Best Video: Minecraft xbox Maps!MY SITEMAP

Stop - 29 nentori i veteraneve, Rama u flet per vlerat e Gjermanise! (29 nentor 2016)

Stop - 320 euro për “trajnimin” e gati për tregun gjerman të punës! (04 shtator 2017)

Stop - 33 vjet nga vdekja e diktatorit dhe rimishërimi i Enver Hoxhës! (11 prill 2018)

Stop - 400 mijë lekë nën dorë, kryen ndërhyrje në QSUT si “rast urgjent”! (21 nentor 2017)

Stop - 600 euro në vit nga kompania për ushqim, Rama jep “meny-në”! (08 shkurt 2017)

Stop - 85 nxënës fiktivë në Cermë të Lushnjës, s'e panë kurrë derën e shkollës! (26 qershor 2017)

Stop - 94 vjeç, e vetme dhe pa drita, Stop zgjidh problemin e nene Hasimese! (27 prill 2018)

Stop - Abritrariteti i drejtoreshes, heq pa motiv punonjesen nga puna: Te ankohet! (27 qershor 2018)

Stop - Absurdi yne i perditshem ne hit-parade! (23 shtator 2016)

Stop - Abuzimet ZA Gramsh, zhduket raporti i inspektimit në Ministrinë e Arsimit! (02 nentor 2017)

Stop - Abuzimi e arroganca e ekspertit mjeko-ligjor, shkarkohet Albert Kreci! (1 mars 2018)

Stop - Abuzimi financiar në bashkinë Kukës dhe hakmarrja ndaj denoncuesit! (10 janar 2018)

Stop - Abuzimi i drejtoreshes se konviktit ne Elbasan, perplasja me kujdestaren! (18 nentor 2016)

Stop - Aksi nacional Tiranë-Ndroq-Plepa, rruga, ku nuk vihet dore prej dekadash! (29 maj 2018)

Stop - Aksidenti Bulqizë, nuk merren pamjet e kamerave të sigurisë dhe provat! (17 prill 2018)

Stop - Aksidenti Gjirokastër, 3 shkallë gjykimi, 4 ekspertiza për manipulim! (30 janar 2018)

Stop - Aksidenti: Mjeko-ligjori e klasifikon “plagosje e lehtë”! (28 shkurt 2018)

Stop - Aksidentohet në vendin e punës, kërkon t’i paguhen ndërhyrjet mjekësore! (03 korrik 2017)

Stop - Albtelecom dhe Stop ndihmojnë familje në nevojë!

Stop - Alketa Cala, saga e një arsimtareje në fshatrat e Gramshit! (23 mars 2017)

Stop - Ambulanca 8, vendi i abuzimeve nga drejtoresha te laborante e infermiere! (25 qershor 2018)

Stop - Anëtarja e këshillit bashkiak zapton rrugën e ujëmbledhësit Sharkë! (11 janar 2018)

Stop - Ankesa dere me dere per nje...dritare...! (07 shkurt 2017)

Stop - Ankesa e qytetarit: Sahati i ujit u ndërrua dy here ne një muaj! (8 mars 2018)

Stop - Anulimi i lejeve për administratën “rilind” biznesi i raporteve mjekësore! (19 qershor 2017)

Stop - Apel për ndihmë dhe mbështetje për të pamundurit në “Stop”! (13 korrik 2017)

Stop - Arratiset shefja e bio-kimisë Ditika Kopliku! (06 shtator 2016)

Stop - Artan Lame përballet me “listën e cmimeve” për tek Aluizni! (23 janar 2018)

Stop - Asnje politikan i ndeshkuar ne vend. A na ben krenare para BE-se?! (30 maj 2018)

Stop - Autobuzët e furgonët ndërqytetas, një rrezik publik i vazhdueshëm! (5 mars 2018)

Stop - Avokati “mashtrues”, qe nuk i kthen leket klientit! (22 dhjetor 2016)

Stop - Avokatja humb gjyqin e mashtron qytetaren: Kam cuar letrat ne hipoteke! (22 maj 2018)

Stop - “Dental Turk” i bën qytetarit protezën gabim e nuk mban përgjegjësi! (28 mars 2018)

Stop - “Dental turk”, grup verifikimi nga ISHSH, duhet licensë e posacme! (12 prill 2018)

Stop - “Dental turk”, mbyllet laboratori i palicensuar e gjobitet me 50 mijë lekë! (19 prill 2018)

Stop - “Edvin droga” dhe shokët e tij...?! (14 qershor 2017)

Stop - “Entuziazëm” qytetar pas rritjes së cmimit të ujit! (21 nentor 2017)

Stop - “Guximi” i pacipë i drejtësisë në hetimin e Guximtar Bocit! (28 shtator 2017)

Stop - “Rilindja” e dëshiruar e mjekësisë, raporte pune pa vizite mjekësore! (16 mars 2017)

Stop - “Rilindja” e doganës, me 300 euro fut makina të vjedhura në pikën e Morinit! (11 prill 2017)

Stop - “Shëndetësia falas”?! Pezullohen 3 infermierët e kameras së fshehtë! (11 prill 2018)

Stop - “Stop” dhe Albtelekom prane familjeve ne nevoje! (27 janar 2017)

Stop - “Stop” dhe “Fundjava ndryshe” u mundesojne festen dhjetera familjeve! (31 dhjetor 2016)

Stop - “Stop” dhe “Fundjavë ndryshe” bëjnë me shtëpi të re dy familje! (23 mars 2018)

Stop - “Stop” dhe EHW prane familjeve ne nevoje! (31 dhjetor 2016)

Stop - “Stop” zbardh vrasjen e vitit 2012 në Vlocisht të Korcës! (31 maj 2017)

Stop - “Stop”, një vit investigim, problematikë, por edhe shumë humor - 1! (14 korrik 2017)

Stop - “Stop”, një vit investigim, problematikë, por edhe shumë humor - 3! (14 korrik 2017)

Stop - “Stop”ndihmin familjen Collaku dhe vajzën probleme shëndetësore! (08 janar 2018)

Stop - “Viktima” e drejtësisë në kërkim të provave të pafajësisë së tij! (29 mars 2018)

Stop - “Viktima” e drejtësisë, qytetari përballet me akuzën e trafikut! (29 mars 2018)

Stop - Bakshish “ne natyre” per policin bashkiak...! (28 dhjetor 2016)

Stop - Banalitet në parlament, kur diskutohen përmbytjet! (14 dhjetor 2017)

Stop - Banorët e Bërzhitës shtrojnë vetë rrugën e shpallin “pavarësinë”! (6 prill 2018)

Stop - Bashkia e Peshkopisë dhe shkeljet flagrante të tenderit të rrugës! (26 dhjetor 2017)

Stop - Bashkia i bllokon hyrjen e shtëpisë, qytetari paguan parkimin! (03 janar 2018)

Stop - Bashkia Peshkopi, kontratë e jashtëligjshme për transport nxënësish! (18 janar 2018)

Stop - Beqaj shkarkon kreun e Sig.shendetesore Tropoje, s'shkoi ne mbledhje partie! (16 nentor 2016)

Stop - Berat, e mitura e abuzuar nga i afermi i familjes! (12 qershor 2018)

Stop - Berat, manipulimi i provave të aksidentit të efektivit policor! (21 mars 2018)

Stop - Berat, manipulimi i provave të aksidentit të efektivit policor. 21 mars 2018

Stop - Berat, sanitarja e kopshtit hiqet nga puna dhe dhunohet fizikisht! (30 qershor 2016)

Stop - Bie në burg ditën e parë me makinë të re, shitësi i merr automjetin! (13 prill 2018)

Stop - Blen apartament, por pronarja e truallit i mban peng hipoteken! (25 qershor 2018)

Stop - Blerja e votes ne Vore! (24 qershor 2017)

Stop - Bllokohen 13 biznese te “Shqiponja”, njoftohen vetem pas bllokimit! (13 shtator 2017)

Stop - Bulqizë, aksidenti flagrant dhe dritë-hijet e hetimit të mangët! (17 prill 2018)

Stop - Burgu per burrat eshte! (13 korrik 2016)

Stop - Burrel, materniteti pa gjinekolog merret ne patronazh nga “Koco Glozheni”! (1 qershor 2018)

Stop - Byroja Shqiptare e Sigurimit, institucioni piramide qe nuk demshperblen! (01 dhjetor 2016)

Stop - Cakran, Autoambulanca dhuratë prej një viti në magazinë, s’ka shofer?! (5 mars 2018)

Stop - Certikate false nga dyert e shkolles profesionale te Kamzes! (29 nentor 2016)

Stop - Cmimet e biletave të autobuzëve sipas qejfit, jo kilometrave! (15 dhjetor 2017)

Stop - Dëshpërblimi i aksidentit zvarritet një vit, Stop zgjidh situatën! (18 dhjetor 2017)

Stop - Denoncimi i “Stop”, dorehiqet nenprefekti i Kurbinit Mikel Kola! (15 maj 2018)

Stop - Denoncimi i Frrok Bardhit: si vdiq ish-funksionari në urgjencë! (13 prill 2017)

Stop - Denoncimi për dhunë nga ish partneri dhe nisma e “Fundjavës”! (04 shtator 2017)

Stop - Denoncimi: sa herë merr certifikatë, i ndryshojnë prindër e ditëlindje! (11 korrik 2017)

Stop - Dentistja pa licensë, i ofron pacientes 1 milionë lekë për dëmin! (17 maj 2017)

Stop - Dhuna për pronën në Borsh, Stop e paralajmëroi dy vjet më parë! (15 janar 2018)

Stop - Dhuratat e 7 marsit: lule varëse, por edhe zarfe me para...?! (7 mars 2018)

Stop - Diber, skandali i pandalshem i shit-blerjes se votes! (13 shtator 2016)

Stop - Diskriminoi vajzën me sindromën “down” ikën nëndrejtoresha! (12 dhjetor 2017)

Stop - Dita e jetimeve, abuzimi ne Shtepine e femijes Sarande! (20 maj 2016)

Stop - Dita e verës mes qytetarëve dhe komedisë së politikanëve...! (14 mars 2017)

Stop - Dita e verës në Tiranë dhe Elbasan, pjesë e festës Linda e Zaho Rama! (14 mars 2018)

Stop - Djegia e Pallatit te Kultures Maliq, Orgocka: Restaurojeni sa jam gjalle! (18 Maj 2018)

Stop - Doni të parkoni afër Ambasadës Italiane? Epo, e do dhe polici i shtetit një “kafe”..

Stop - Drejtori i cirkut fsheh provat? - “Eshtë ndërmarrja ime”...! (25 maj 2017)

Stop - Drejtori i hipotekës Pogradec nuk firmos asnjë shkresë: pres konfirmim! (19 prill 2018)

Stop - Durrës, e reja gjymtohet nga lindja, prokuroria zvarrit hetimin! (16 janar 2018)

Stop - Durrës, hidrantet e spitalit, vihen ditën dhe vidhen natën?! (22 dhjetor 2017)

Stop - Durres, rradhe dhe perleshje fizike per abone! (30 mars 2016)

Stop - Durres, Stop e Fundjava bejne me shtepi 6 jetimet e famlijes Shaholli! (10 korrik 2018)

Stop - Dy qytetarë në burg, por provat flasin për pafajësinë e tyre! (13 shkurt 2018)

Stop - Dy raste dhune te denoncuara ne “Stop”, por polica ben sehir! (19 tetor 2016)

Stop - Dy vjet “Stop”, kamerat e fshehta më të bujshme! (04 janar 2018)

Stop - E pazakontë në Durrës, mësuesja lë mësimin e punon avokate...?! (29 mars 2017)

Stop - E pazakonte ne Kallm te vogel, shkolle e re, por pa rruge deri atje! (30 shtator 2016)

Stop - E rrallë në Elbasan: Derës i del pronari, hyrja me shkallë nga dritarja! (23 mars 2018)

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 1280 1281