Best Video: Minecraft xbox Maps!MY SITEMAP

Portokalli, 20 Dhjetor 2015 - Kapo, Melamini & Vajza (Silikoni)

Portokalli, 20 Dhjetor 2015 - Policet (Dhurata per festat)

Portokalli, 20 Mars 2016 - Atentatet (Rruge te bardha)

Portokalli, 20 Mars 2016 - Policet e postbllokut (Sirianet jemi ne!)

Portokalli, 20 Mars 2016 - Rrok Kinemaja (50 hijet e Greit)

Portokalli, 20 Nentor 2016 - Aluizni Sportelet dhe populli

Portokalli, 20 Nentor 2016 - Kapo & Melamini (Falja e Hekuranit)

Portokalli, 20 Nentor 2016 - Policet e Postbllokut dhe Instagirls

Portokalli, 22 Maj 2016 - Burgu feat Helidon Fino (Fejesa e Kapos)

Portokalli, 22 Maj 2016 - Policet e postbllokut (Ore mesimi me femijet)

Portokalli, 22 Mars 2015 - Policet e postbllokut (Eneda dhe Xhemi)

Portokalli, 22 Nentor 2015 - Policet e postbllokut (Qeni i terbuar)

Portokalli, 22 Nentor 2015 - Skifteri (Dasma)

Portokalli, 23 Prill 2017 - Policet e postbllokut (Fshataret & Hetuesia)

Portokalli, 23 Tetor 2016 - Insta girls dhe Burgu (Gocat për shtëpi)

Portokalli, 23 Tetor 2016 - Policat e postobllokut (Kola fton Mirin ne shtepi)

Portokalli, 24 Maj 2015 - Dy policet, Salsano Rrapi dhe Renada Caci

Portokalli, 24 Maj 2015 - RTV Kashari (I ftuar Erion Veliaj)

Portokalli, 24 Nentor 2013 - Bukra dhe Agushi (Ne opera)

Portokalli, 24 Prill 2016 - Atentatet (Fjale pa fund)

Portokalli, 24 Prill 2016 - Baleti (50 hijet e Greit)

Portokalli, 25 Maj 2014 - Babe e bir (Ne plazh)

Portokalli, 25 Maj 2014 - Skrapi dhe nxenesit (Dita e fundit e shkolles)

Portokalli, 26 Mars 2017 - Bab e bir (Djali ushtar)

Portokalli, 26 Prill 2015 - Dy policet (Berisha dhe Basha)

Portokalli, 26 Prill 2015 - Edi Rama, Keshilltaret (Te vertetat e krizes)

Portokalli, 26 Prill 2015 - Gjini (Djemte planprishes)

Portokalli, 26 Prill 2015 - Skifteri (Shoku nga Laçi)

Portokalli, 26 Tetor 2015 - Bab e bir (Hapja e dosjeve)

Portokalli, 26 Tetor 2015 - Doktoret e seksit (Perballja me Adem Harxhin)

Portokalli, 27 Mars 2016 - Cifti i lumtur (Terapia ne cift)

Portokalli, 27 Mars 2016 - Policet e postbllokut (Polici-Leaks)

Portokalli, 27 Nentor 2016 - Atentatet (Perralle nga e shkuara)

Portokalli, 27 Nentor 2016 - Edi Rama dhe Keshilltaret (Salca non grata!)

Portokalli, 27 Nentor 2016 - Insta Girls & Instruktori (Kruqi i kuq)

Portokalli, 27 Nentor 2016 - Kimikati ne Rajon

Portokalli, 27 Nentor 2016 - Leket (Leket e vakise)

Portokalli, 27 Nentor 2016 - Policat e postbllokut (Dhurimi i gjakut)

Portokalli, 29 Maj 2016 - Policat e Postbllokut (Gomari trafikant)

Portokalli, 29 Maj 2016 - RTV Kashari (Tifozat kuq e zi ne Paris)

Portokalli, 29 Maj 2016 - S-Show, Profesoret & Kimetja (Me mire te dish apo te kesh)

Portokalli, 29 Mars 2015 - Dy policet (Reformat ne polici, kompjuteri)

Portokalli, 29 Mars 2015 - Gjini (Berisha e sheh Lulushin kryeminister)

Portokalli, 29 Nentor 2015 - Eros Vetetima feat Selim Shkelqimi

Portokalli, 29 Nentor 2015 - Grida Duma

Portokalli, 29 Nentor 2015 - Policat e postbllokut te ftuar ne "Pasdite dhe Portokalle"

Portokalli, 3 Maj 2015 - Babë e Bir (Nisja e djalit për Gjermani)

Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit)

Portokalli, 3 Maj 2015 - Kori i përzier i shqiptarëve (Indianët)

Portokalli, 3 Maj 2015 - Voulez Vous, Ramadani, Bukra (Reklamë pallatit)

Portokalli, 3 Prill 2016 - Atentatet (Gjeneral Gramafoni. Pllakat)

Portokalli, 3 Prill 2016 - Bab e bir dhe Ramadani (Ne stadium)

Portokalli, 3 Prill 2016 - RTV Kashari feat.Redon Makashi

Portokalli, 30 Nentor 2014 - Kryetari i Komunes dhe TV Truthi

Portokalli, 30 Shtator 2012 - Miti Boboshtica (Greket sherbetore ne Shqiperi)

Portokalli, 30 Tetor 2016 - Atentatet (Ne shtepine tone)

Portokalli, 30 Tetor 2016 - Insta girls (Autoshkolla)

Portokalli, 30 Tetor 2016 - Kapo & Melamini ne Kopesht

Portokalli, 30 Tetor 2016 - TV Truthi (Interviste me Vampirin)

Portokalli, 31 Mars 2013 - Isufi (Speciet e reja prej permbytjes)

Portokalli, 4 Dhjetor 2016 - Atentatet Kermillat me dyll

Portokalli, 4 Dhjetor 2016 - Call Center (Punetoret ne prove)

Portokalli, 4 Dhjetor 2016 - Kimikati (Festat e nentorit)

Portokalli, 4 Dhjetor 2016 - Motorristi & Insta Girls (Xhiro me motorr)

Portokalli, 4 Dhjetor 2016 - Policet & Vleresuesit (Te pire ne timon)

Portokalli, 4 Nentor 2012 - Atentatet (I miri, i keqi dhe i shemtuari)

Portokalli, 4 Tetor 2015 - Burri, Gruaja, Dashnori ft. Noizy

Portokalli, 4 Tetor 2015 - Drejtoresha tatimeve (Konference per shtyp)

Portokalli, 4 Tetor 2015 - Policet dhe shitesja majdanozit

Portokalli, 4 Tetor 2015 - Skifteri (Dekriminalizimi)

Portokalli, 5 Dhjetor 2010 - Telenovela Indiau Nje Historau Dashurau (Raxhi ben dashuri me Shurjan)

Portokalli, 5 Mars 2017 - Çifti i lumtur (8 marsi)

Portokalli, 5 Mars 2017 - Insta girls (Insta live video)

Portokalli, 5 Mars 2017 - Lajmet (Edicioni Flash)

Portokalli, 5 Mars 2017 - Muli Evente (Bukra do festoje 8 marsin)

Portokalli, 5 Mars 2017 - Skifteri & Nasi (A di te fishkellesh)

Portokalli, 5 Prill 2015 - Dy policet (1 prilli)

Portokalli, 5 Prill 2015 - Lul Basha dhe Edi Rama femije (Shoket e keqinj)

Portokalli, 5 Prill 2015 - RTV Kashari (Eneda dhe Xhemi)

Portokalli, 5 Tetor 2014 - RTV Kashari (Studiot televizive) - Top Channel Albania

Portokalli, 6 Dhjetor 2015 - Baleti

Portokalli, 6 Dhjetor 2015 - Kapo, Melamini & Hekri (Drejtorat)

Portokalli, 6 Dhjetor 2015 - Policet e postbllokut (Paraqitja e forces)

Portokalli, 6 Dhjetor 2015 - Ramadani Labi (Labi kerkon te largohet)

Portokalli, 6 Mars 2016 - Cifti i lumtur (Dashnori gjen dashnorin)

Portokalli, 6 Mars 2016 - Drejtoresha tatimeve dhe vajza e vogel (Realizimi buxhetor)

Portokalli, 6 Mars 2016 - Policat e postbllokut (Kamera ne trup)

Portokalli, 6 Mars 2016 - RTV Kashari feat Dren Abazi

Portokalli, 6 Nentor 2016 - Burgu (Libra ne rruge)

Portokalli, 6 Nentor 2016 - Drejtori me Vleresuesit (Palestra e shkolles)

Portokalli, 6 Nentor 2016 - Kimikati (Cmimi Nobel ne Letersi)

Portokalli, 6 Nentor 2016 - Leket (Leket e dasmave)

Portokalli, 6 Prill 2014 - Skrapi dhe nxenesit (Ndarja nga i dashuri)

Portokalli, 7 Dhjetor 2014 - Atentatet (Njeriu me top)

Portokalli, 7 Dhjetor 2014 - Bab e Bir (Babi kapet mat)

Portokalli, 8 Maj 2016 - Burgu (Vizita e gazetares)

Portokalli, 8 Maj 2016 - Policat e postbllokut (Sherri mes shokeve)

Portokalli, 8 Maj 2016 - RTV Kashari (Edicioni i lajmeve)

Portokalli, 8 Mars 2015 - Betimi (Mbetjet arkeologjike)

Portokalli, 8 Mars 2015 - Policat (Ndalim ne postbllok)

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345