Best Video: Minecraft xbox Maps!Stop - Ankesa E Qytetarit: Sahati I Ujit U Ndërrua Dy Here Ne Një Muaj! (8 Mars 2018)VIDEO DETAILS

Video Title :
Stop - Ankesa E Qytetarit: Sahati I Ujit U Ndërrua Dy Here Ne Një Muaj! (8 Mars 2018)

Video Description :
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Gratë dhe vajzat festuan sot ...

Stop - Ankesa E Qytetarit: Sahati I Ujit U Ndërrua Dy Here Ne Një Muaj! (8 Mars 2018)

Views : 14469
Video Ratings : 61
Video Duration : 12:29