Best Video: Minecraft xbox Maps!E Diela Shqiptare - Ka Nje Mesazh Per Ty! (09 Tetor 2016)VIDEO DETAILS

Video Title :
E Diela Shqiptare - Ka Nje Mesazh Per Ty! (09 Tetor 2016)

Video Description :
Facebook: https://www.facebook./tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.

E Diela Shqiptare - Ka Nje Mesazh Per Ty! (09 Tetor 2016)

E diela shqiptare – tv klan, E diela shqiptare “e diela shqiptare” nga ardit gjebrea, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. një program i cili përfshin. Ka një mesazh për ty/”kam 6 vjet që lyp”, rrëfimi i 12, Në rubrikën “ka një mesazh për ty”, në e “diela shqiptare” i ftuar ishte fabioli, një djalosh 12 – vjeçar, i cili dëshiron t’i kërkojë falje të. Jo vetem mode - meditimi transcedental - nje udhetim, Jo vetem mode - meditimi transcedental - nje udhetim brenda qenies njerezore! (05 mars 2016).

Zone e lire - exlusive/xhesika dhe kallashi hedhin ne treg, Zone e lire - exlusive/xhesika dhe kallashi hedhin ne treg ‘shoqe’! (29 prill 2016).

Kryesore - gazeta panorama versioni online, lajmet e, Nje person ka humbur jeten paraditen e sotme ne liqenin artificial ne tirane. burimet e policise kane njoftuar paraprakisht se rreth orës 11:20, është marrë. Duelet e forta televizive të këtij sezoni, kush ikën dhe, Mund ta konsiderojmë të hapur sezonin e ri televiziv, me programet që janë kthyer në traditë dhe formatet e reja, që pritet të lançohen së shpejti..
References:

Views : 200944
Video Ratings : 453
Video Duration : 1:1:31